Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı

Muhasebe Hizmetleri Danışmanlığı

muhasebe hizmetleri danışmanlığı;

Günümüzde muhasebe hizmetleri danışmanlığı artmakta olduğunu görmekteyiz. Muhasebe hizmetleri almak isteyen kişiler net bir güvence istemektedirler. Çünkü günümüzde sağlam ve güvenilir olan muhasebe hizmetleri danışmanlığı aramaktadırlar. Eğer siz muhasebe hizmet danışmanlığı istiyorsanız tam yerindesiniz. Yani biz DMS DANIŞMANLIK firması olarak size sonuna kadar güvence ve isteklerinizi zamanında ve olum bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Biz sizin ihtiyaç duyulan bilgiye ve hızlı yöntemlerimiz ile sizlere en iyi kalite ve güvence sunuyoruz. Sizler için hizmet verdiğimiz muhasebe hizmeti danışmanlığı ile her zaman sizin yanındayız.

Sizler için muhasebe hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmaların bazıları şu şekildedir:

-► Muhasebe hizmetleri danışmanlığı ; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

-► Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

-► Gelirleriniz aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı tablo çerçevesinde hazırlıyoruz

-► Yasal defterlerin Türk Ticaret Kanunu, Vergi Kanunu ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan “Tek Düzen Hesap Planı” na göre tutuyoruz.
Yükümlülük kapsamındaki beyannamelerin hazırlanması ve ilgili makamlara sunmaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.