Turizm danışmanlığı

Turizm danışmanlığı

turizm danışmanlığı;

Turizm danışmanlığı ; Diğer sektörlerinde de olduğu gibi Dms Danışmanlık 1995’ten itibaren hızla büyüyen ve genişleyen bir gelişim göstermektedir. Bununla birlikte değişen Pazar ve bölgesel değişimler turizm tesislerinin değerlerinde dalgalanmalara neden olabilir. Turizm danışmanlığı tam da bu alanda devreye giriş yapmaktadır. Bu nedenle turizm işi ile uğraşanlar ve otel sahipleri yeni emlak yatırımları için en güncel ve kesin bilgilere sahip olmak isterler. Gerçekçi veriler içeren otel değerleme raporları oluşturma için sektörel bilgi, birikim, tecrübe ve profesyonel iş gücüne ihtiyaç duymaktadır.
DMS Danışmanlık firması olarak siz değerleri müşterilerimize turizm danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Geniş bir anlayış ve deneyimle desteklenen turizm danışmanlık hizmeti için sektörel uzmanlarla çalışıyoruz.
Danışmanlık ve değerleme ortaklarınız olarak sürekli turizm piyasasını ve ekonomik eğilimlerini yakından izliyoruz ve bunun için bu alanda yeni olan girişimciler için tecrübe sağlıyoruz. Turizm Danışmanlık Hizmetlerinde Sağladığımız Hizmetler aşağıdaki gibidir:

Yatırım getirisi ve gelir üzerine fizibilite çalışmaları

Turistlik tesislerin değerlemesi

Piyasa değeri tahminleri, yatırım değeri tahminleri

Geliştirme danışmanlığı ve proje yönetimi

Mali zararlar tahmini

Kiralama sözleşmesi danışmanlığı

Pazar İncelemesi ve pazarlama